در حال بارگزاری

هنرهای سه بعدی
09306636408 واتساپ مدیر سایت - شنبه تا پنجشنبه 10 الی 17

با سلام
لطفا جهت فروش مدل های سه بعدی خود در سایت، موارد زیر رو رعایت کنید:
1. ورژن فایل مکس
اگر از مکس 2020 استفاده می کنید، ورژن فایل را 2018 سیو کنید. چنانچه از مکس 2018 استفاده می کنید، ورژن فایل سیو شده را 2015 در نظر بگیرید. (سیو ورژن های پایین تر از 2015 مانعی ندارد هرچند زیر 2014 توصیه نمی شود.)


2- فایل آرشیو
فایل آرشیو شده حتما باید با فرمت zip یا rar تهیه شده باشد و ورژن برنامه زیپ شما نباید از 4.2 بالاتر باشد.
* تمام تکسچرهای مورد استفاده درون یک فولدر باشد.
* اکسپورت fbx یا obj تهیه شود.
* حداقل دو رندر از مدل درون فایل زیپ شده قرار داده شود.
* درون فایل زیپ، حتما یک فایل txt قرار داده شود و اطلاعاتی از مدل ذکر شود مانند نام مدلساز، اطلاعات تماس، ورژن مکس، ورژن موتور رندر (کرونا – ویری) و دسته مدلسازی برای مثال: مبل، میز، صندلی …


3- نحو نمایش و رندر مدل
سعی کنید حداقل دو رندر با کیفیت از مدل خود تهیه کنید. پس زمینه سفید و رندر استودیویی تهیه شود.
از قرار دادن لوگو یا عنواین اضافی و لیبیل روی تصاویر رندر خودداری کنید.

در نهایت با رعایت موارد ذکر شده، مدل خود را در قسمت حساب کاربری برای ما ارسال کنید.


مدل شما طی یک الی دو روز کاری بررسی شده و چنانچه موارد بالا رعایت شده و کیفیت مدلسازی مناسب باشد، برای فروش بر روی سایت قرار داده شده و به شما اطلاع رسانی می شود. (برگه ای اختصاصی از سایت به شما داده می شود که تمام نمونه کارها و مدل های شما به طور جداگانه درون آن برگه ویژه نمایش داده می شود)
** دوستانی که تمایل به مدلسازی ندارند اما نمونه کارهای عالی و با کیفیت دارند نیز می توانند از این ویژگی جدید برخوردار باشند بدین ترتیب که نمونه کارهای خود را برای ما ایمیل کرده و ما آن هارا در پیج اختصاصی مربوط به وی در سایت قرار می دهیم و کارفرما با دیدن نمونه کارهای شما می توانند پروژه های خود را به شما سفارش دهند.

نمونه موردی پیج سایت برای نمایش کارهای شما:

نمونه کارهای علیرضا

* تسویه حساب
چنانچه آبجکت شما به فروش رود به هر تعداد، می توانید فروش خود را در پنل کاربری رصد کنید و در صورت تمایل می توانید درخواست تسویه خود را ایمیل نمائید و کمتر از سه روز کاری مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد.
قیمت هر آبجکت بسته به کیفیت و پیچیدگی مدل شما و پیشنهاد شما تعیین خواهد شد. به ازای هر بار فروش 20 درصد مبلغ متعلق به سایت هنرهای سه بعدی خواهد بود و هنگام تسویه حساب 80 درصد کل مبلغ به شما پرداخت خواهد شد.

*** در هر زمان و مرحله ای چنانچه کارشناسان ما متوجه تقلب و یا مواردی از این قبیل بشوند، حساب کاربری شخص در سایت مسدود خواهد شد. ناگفته نماند قبل از ثبت مدل در سایت برای فروش این روند طی می شود و مدل مورد نظر بررسی خواهد شد.

موفق باشید.
هنرهای سه بعدی